Czego możesz się dowiedzieć:

  • Jak działa BrowserSpot – zbiór podstawowych informacji o produkcie, jak poruszać się po aplikacji
  • Rodzaje dostępnych testów – tworzenie, przebieg, rezultaty
  • Zarządzanie zespołem – budowanie swojego środowiska pracy (workspace), zapraszanie użytkowników, dzielenie się wynikami testów
  • Raportowanie – utrzymuj przejrzystość testów, katalogując je w odpowiednie grupy
  • Terminarz (scheduler) – możliwości zaplanowania testów
Michał, Tester Automatyczny
Na rynku znaleźć można wiele narzędzi zarówno umożliwiających, jak i usprawniających testowanie automatyczne. Ich różnorodność bywa przytłaczająca i nie zawsze wiadomo, które rozwiązanie będzie najlepsze dla projektu. Trzeba poświęcić dużo czasu i energii na rzetelny research. Konsultacja z ekspertem uświadomiła mi, czego tak naprawdę potrzebuję i które z moich wymagań mogą zostać spełnione przez BrowserSpota.
Anna, Specjalistka ds. QA
Niedawno zdecydowaliśmy się zmienić metody pracy w naszym zespole na bardziej zwinne. Umożliwiło nam to przyspieszenie całego procesu tworzenia aplikacji i częstsze releasy. Niestety pojawiała się też coraz więcej błędów, a skargi od klientów napływały niemalże lawinowo. Nasz wypracowany wcześniej proces tworzenia testów automatycznych okazał się nie tylko nieskuteczny, ale i powodował straty finansowe. Musieliśmy zmienić podejście do automatów. Zdecydowaliśmy się zasięgnąć porady eksperta w tym zakresie. Darmowa konsultacja uświadomiła nam istnienie rozwiązań, o których wcześniej nie wiedzieliśmy, a wdrożone zmiany przyspieszyły tworzenie testów automatycznych i usprawniły ich dostosowywanie do nowych wersji aplikacji.
Marcin, Full Stack Developer
Chcieliśmy usprawnić proces testowania aplikacji webowych i stron WWW w naszej firmie. Niestety nie jesteśmy dużym zespołem, więc nasze możliwości finansowe również są mocno ograniczone. Zależało nam jednak na zatrudnieniu specjalisty ds. testów automatycznych, który uskuteczniłby proces testerskich. Wiedzieliśmy, że taki specjalista to zwiększenie kosztów projektu. Skontaktowaliśmy się z Ekspertem BrowserSpota ds. automatyzacji testów, by dowiedzieć się, w jaki sposób można pogodzić te sprzeczności. Wspólnie wypracowaliśmy rozwiązanie, które jest dla nas satysfakcjonujące i nie nadwyręża naszego budżetu.